KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 7118023
nr 711 8023
Gravyrer
1 par, med förgyllda ramar, 54x41
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 augusti 2011
kl 18:34:10
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr